HAKKIMIZDA

“1977’den bugüne

Tesla’nın Alternatif Akımı ile başlayan hikayenin insanlığa daha fazla fayda sağlayabilmesi için çalışan Eka Transformatör, bugün Türkiye’de trafo ve reaktör üretiminde öncü konumundadır. Dünyanın dört bir yanına üretim yapan Eka Transformatör 4.000 m2 üretim alanına sahip fabrikasında son teknoloji yazılımlar ve alanında uzman kadrosu ile kaliteli, güvenilir hizmet vermektedir.

Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen ürünlerimiz, dünya standartlarında geçerli olan kalite belgeleri ile sertifakalandırılmıştır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda ürün yelpazemiz de her geçen gün gelişmektedir.

Sektöründe öncü otomotiv firmalarına, sağlık, endüstri ve savunma sanayisine transformatör tedariği sağlayan Eka Transformatör, ilkeli üretim anlayışı ile dünyada lider olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

ÜRETİM SÜRECİ

Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Anlıyoruz

Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapan firmamız üretim süreçlerinin ilk ve en önemli adımının müşterileri anlamak olduğuna inanıyor.

4.000 M2 Üretim Alanı

Üretim faaliyetleri kapsamında sürekli gelişen firmamız bu gün 4.000 M2 üretim üssü ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Birinci Sınıf Teknoloji

Eka transformatör her geçen gün hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, birinci sınıf teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Alanında Uzman 50+ Personel

Kaliteli üretimin doğru ürün ile doğru personeli bir araya getirmek olduğuna inanan firmamız, bu ilke doğrultusunda üretimin her aşamasında alanında uzman personelle çalışmaktadır.

Hızlı ve Zamanında Teslimat

Eka Transformatör ürünün kalitesi kadar eksiksiz ve zamanında teslim edilmesine de önem verir.

Müşteri Geri Bildirimleri

Kaliteli üretimin değişmez ilkelerinden olan müşteri geri bildirimleri firmamız için çok değerlidir. Eka Tranformatör bu doğrultuda daha kaliteli üretim sağlamakta ve daha fazla mutlu müşteriye ulaşmaktadır.

VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz: Kendi sektöründe küresel çözüm sağlayıcılar arasında öne çıkan güvenilir marka olmak.

Misyonumuz: İleri teknolojileri kullanarak, uluslararası kalite standartlarında, farklılık yaratan tasarımlarla, müşterilerimizin ürünlerine değer katan transformatör üretmek.