HAKKIMIZDA

“1977’den bugüne

Sayın Müşterimiz,

EKA Transformatör 1977 yılında Ankara’ da kurulmuştur. Firmamız o dönemde her parçayı kendi üreterek o dönemde gelişmekte olan elektrik ve elektronik sektöründe kaliteli transformatör ve sargılı elemanlar ihtiyacını karşılamıştır.

Firmamız yıllar boyunca müşteri memnuniyetini öne çıkaran kalite anlayışıyla ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü geliştirmiştir. ISO 9001-2000 belgesi yanında CE sertifikası da alınarak ürünlerimizin güvenilirliği sağlam temellere oturtulmuştur. Geniş müşteri portföyü ürün ceşitliliğini gerekli kılmış olup 2 VA’den 20 kVA’ya monofaze, 0,1 KVA’dan 500 KVA’ya trifaze, 10 VA’den 10 KVA’ya toroidal transformatörler, UI tipi ve Trifaze invertör ve redresör trafoları, C-Core trafolar, Filtreler, Voltaj Regülatörleri, Yüksek frekans trafo ve sarımları, nikel saçlı ve silisli saclı audio trafolar temel imalat kalemlerimiz haline gelmiştir. Ayrıca dizayndan malzeme seçimine kadar tecrübeli personelimizle, bilgisayar yazılımlarımızla çok hızlı ve etkin bir biçimde müşteri isteklerini yönlendirmekte, şekillendirmekte ve yerine getirmekteyiz.

ÜRETİM SÜRECİ

Müşterilerimizin İhtiyaçlarını Anlıyoruz

Müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda üretim yapan firmamız üretim süreçlerinin ilk ve en önemli adımının müşterileri anlamak olduğuna inanıyor.

Birinci Sınıf Teknoloji

Eka transformatör her geçen gün hızla gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, birinci sınıf teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Alanında Uzman 50+ Personel

Kaliteli üretimin doğru ürün ile doğru personeli bir araya getirmek olduğuna inanan firmamız, bu ilke doğrultusunda üretimin her aşamasında alanında uzman personelle çalışmaktadır.

Hızlı ve Zamanında Teslimat

Eka Transformatör ürünün kalitesi kadar eksiksiz ve zamanında teslim edilmesine de önem verir.

Müşteri Geri Bildirimleri

Kaliteli üretimin değişmez ilkelerinden olan müşteri geri bildirimleri firmamız için çok değerlidir. Eka Tranformatör bu doğrultuda daha kaliteli üretim sağlamakta ve daha fazla mutlu müşteriye ulaşmaktadır.

VİZYON VE MİSYON

Vizyonumuz: Kendi sektöründe küresel çözüm sağlayıcılar arasında öne çıkan güvenilir marka olmak.

Misyonumuz: İleri teknolojileri kullanarak, uluslararası kalite standartlarında, farklılık yaratan tasarımlarla, müşterilerimizin ürünlerine değer katan transformatör üretmek.